Jsem máma, manželka, kamarádka Lenka a k Access Bars® jsem se dostala úplnou náhodou.

Můj muž Míra se téměř 3 roky zabývá jinou metodou. V průběhu těch 3 let se dost změnil. Když jsem začínala poznávat změny, dostala jsem strach. Dnes už vím, že to byl strach z nového. Úplně jsem panikařila a jen při vyslovení jména této metody, jsem pociťovala nevolnost a úzkost. Snažila jsem se to přijmout, tak jak to je, dokonce jsem si od manžela nechala udělat terapii té „jeho metody“. To byl pro mne fakt výkon, kousnout se a jít do toho :). Když to beru zpětně, tak mně to pomohlo.

Jednou v práci mi manžel povídá, že jeho terapeutka má nějakou novou metodu a že to vyučuje a že by na to chtěl jet a jestli nechci také. Koukla jsem letmo na PC monitor a řekla, ale tak jo, tak mě tam napiš. Myslela jsem si, že to nějak přežiju, ty sluníčkové lidi atd.

Na kurz Access Bars® jsem jela úplně bez očekávání. Na kurzu u Martiny Abrahámové a Kristiny Kohoutové v Plzni, jsem byla 20 min a něco ve mně zapadlo tam kam má. Ano, po 20 minutách jsem věděla, že to je to co chci, bude mě to bavit a chci to dělat. Kurz trval 8 hod, ale čas ubíhal tak nějak rychle. 2x jsme se učili Bars dávat a 2x jsme dostávali. Nebudu popisovat pocity a reakce těla při sezení, to má každý úplně jinak. Pro mne je důležité, že jsem se rozhodla pro ZMĚNU. Otevřela jsem dveře novým možnostem.

Hned druhý den po kurzu jsem začala praktikovat. Nejprve příbuzné, kamarády a pak jsem šla s kůží na trh a začala jsem praktikovat i neznámé klienty. Já sama na sobě jsem začala pozorovat změny. Byla jsem klidnější, sebevědomější, problémy se řeší snadněji. A jako bonus jsem od Access Bars® dostala, že jsem se zbavila fóbie, přestala jsem se bát ptáků. Samozřejmě, že jsou chvíle, kdy vybuchnu, všechno se zdá na pytel atd. To bych asi nebyla normální. Ale….., jsem jiná.

Access Bars® je úžasná metoda, pro ty co chtějí změnu a jsou ochotni změnu přijmout. Můžu klientovi dát sebelepší Barsy, ale když se změnit nechce, tak to prostě nejpůjde. Často dostávám dotaz „A kdy to začne fungovat?„. Access Bars® není zázrak, kdy namačkám 32 bodů na hlavě a od teď už jsem zdravá, klidná a třeba bez fóbie. Je to proces. A fungovat začíná, když si člověk uvědomí, že každou volbou, co kdy uděláme, si vytvoříme to, co žijeme a budeme žít.

Moje změna už vlastně nastala, když jsem se rozhodla podstoupit tu terapii u svého manžela. :) Už tenkrát jsem si zvolila ZMĚNU.

Děkuji všem mým klientům za zpětné vazby, za ty pozitivní, ale i za ty negativní. Ano i za ně děkuji, posouvají mne dál.

A jak to může být ještě lepší? Co jiného a nového si můžeme všichni zvolit?

Lenka Kaasová, 29. května 2019