Během jednodenního kurzu se naučíte techniku, která Vám a lidem ve Vašem okolí může usnadnit život, resp. Vám a ostatním může pomáhat celý život.

Jaké by to bylo vytvořit spolu něco nového?

Metoda je velice jednoduchá a s naprostou lehkostí ji zvládne úplně každý, kdo se pro to rozhodne :) Nemusíte mít žádné zvláštní předpoklady, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy a dokonce ani nemusíte chtít tuto metodu dělat jako praktik. Můžete jí s radostí a lehkostí využívat třeba jen v okruhu své rodiny či přátel. S Bars není možné udělat chybu, ani nikomu ublížit.

Lenka Kaasová, facilitátorka kurzů Access Bars®

Kurz Access Bars® je základem nástrojů Access Consciousness®.

Access Bars® umožňuje lidem, aby věděli, co vědí. Access používá jedinou „mantru“ a ta zní „Vše v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a slávou!„.

Jak kurz probíhá?

Seznámíte se s tím, jak metoda funguje a naučíte se jak jednotlivé BARs spouštět. V půběhu kurzu sezení BARs 2× obdržíte a 2× ho poskytnete. Ukážeme si i jiné nástroje Access Consciousness®, jako je například práce s otázkami a vysvětlím Vám jak funguje tzv. čistící prohlášení (The Access Clearing Statement). Získáte i tři tělesné procesy Access Consciousness – TSS, Exit Stage Left a Thymus cvičení.

Pomocí videa se Vám představí zakladatel Access Bars® Gary Douglas a jeho kolega Dr. Dain Heer a metodu společně předvedou.

Po skončení kurzu obdržíte certifikát praktika Access Bars® a informace co všechno je ještě možné. Od této doby můžete metodu praktikovat na svých rodinných příslušnících, svých přátelích a známých, či si otevřít vlastní praxi.

Dále získáte oficiální manuál Access Bars® v českém jazyce, barevnou mapu přístupových bodů s detailním vysvětlením a popsáním jednotlivých bodů (Barsů) na hlavě a oboustrannou mapu (návod) s fotografiemi Garyho, spouštějícího Bars Dainovi. Po kurzu Vás zaregistruji u společnosti Access Consciousness® a budete-li chtít, uvedu Vás jako praktika na těchto stránkách včetně kontaktu na Vás.

Poskytnu Vám informace o poskytování Bars sezení klientům a podmínky podnikání jako praktik Access Bars® v České republice. Dále se můžete zúčastňovat výměn Bars sezení s jinými praktiky, ke kterým Vám také poskytneme informace, jak je organizovat a jak probíhají. Po kurzu získáte i mojí průběžnou podporu :-)

Kurz obvykle začíná v 9:00 a končí v 17:00 hod s hodinovou přestávkou na oběd. Na každém kurzu pro Vás připravím malé občerstvení – něco sladkého, slaného, ovoce, vodu, kávu a čaj.

Jakým přínosem bude tento kurz právě pro Vás?
Co všechno je možné?

Těším se na Vás :-)
Lenka Kaasová

Dr. Dain Heer představuje metodu Access Bars®

Cena kurzu stanovená
společností Access Consciousness®

  • První absolvování kurzu: 6 200,- Kč
  • Opakování kurzu: 3 100,- Kč
  • Studenti do 18 let: SLEVA 50%
  • Děti do 15 let (v doprovodu dospělého platícího účastníka): ZDARMA

Ceny jsou platné pro rok 2019.

Aktuálně vypsané kurzy